Světelné show

Celkové technické a produkční zajištění mohutné světelné show dle požadavků a typu akce. Celou show je možné připravit předem a předvést ve specializovaném softwarovém 3D vizualizéru ve kterém je již vložená celá 3D scéna s podii, dekoracemi, projekcemi, zvukem a dokonce nábytkem s lidmi doplněná o veškerá statická a pohyblivá světla dle lightplotu, plně naprogramovaná a v náhledovém 3D videu i rozpohybovaná stejně jako poté v den akce.

Nabízíme služby od návrhu celkového light designu s 3D vizualizací, detailního seznamu použité světelné techniky a jejího umístění, předběžného naprogramování celé show, přes použití nejnovějších typů světelných efektů a jejich kreativní použití, po působivý výsledný efekt na místě akce, který nevznikal na poslední chvíli, ale byl dopředu perfektně připraven.

Jako doplňkové služby nabízíme možnost zabookování předních light designérů v branži a naprogramování předem připravené synchronizované light show na běžné skladby nebo celé koncerty kapel za pomoci systému timecode, který přesně vteřinu po vteřině reaguje na změny v hudbě.