Laserové show

Celkové technické a produkční zajištění velkolepé laserové show dle požadavků a typu akce. Celou show je možné připravit předem a předvést ve specializovaném softwarovém 3D vizualizéru ve kterém je již vložená celá 3D scéna s podii, dekoracemi, projekcemi, zvukem a dokonce nábytkem s lidmi doplněná o veškeré laserové systémy a to jak jednobarevné tak plnobarevné RGB. Ve výsledné vizualizaci jsou již lasery naprogramované a v náhledovém 3D videu i rozpohybované stejně jako poté v den akce.

Nabízíme služby od návrhu celkového laser designu s 3D vizualizací, detailního seznamu použité laserové techniky a jejího umístění, předběžného naprogramování celé show, přes použití nejsilnějších laserových systémů na trhu, jejich kreativní použití, po působivý výsledný efekt na místě akce, který nevznikal na poslední chvíli, ale byl dopředu perfektně připraven.

Jako doplňkové služby nabízíme možnost zabookování předních laser designérů v branži a naprogramování předem připravené synchronizované light show na běžné skladby nebo celé koncerty kapel za pomoci systému timecode, který přesně vteřinu po vteřině reaguje na změny v hudbě.